Publicat 31 Mar 2021 | Reactualizat 30 Apr 2021 | Expiră 01 Mai 2021

PHP Developer cu sediul in Alba Iulia

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dezvoltăm și întreținem cea mai populară temă de WordPress făcută în Romania și un Page Builder construit custom. Dorim să ne extindem echipa pentru a putea adapta produsele noastre la cerințele specifice ale clienților. Căutăm un coleg sau o colegă cu experiență de minim 3 ani în PHP și, preferabil, WordPress.

Candidatul ideal este o persoană creativă care lucrează bine în echipă.

  • Avem sediul în Alba Iulia dar lucram doar remote, deci poți lucra din confortul locuinței tale;
  • Programul de lucru este flexibil, adică lucrezi când vrei. Nu avem ore fixe de intrare și ieșire. Ședințele se stabilesc de comun acord;
  • Pentru a te integra și acomoda mai ușor, primești un mentor și timpul necesar pentru învățare. Mentorul este responsabil să-ți ofere feedback constructiv (code review/work review) și să te ajute să câștigi experiență și să crești în level [😊] ;
  • Re-evaluare/mărire de salariu după 3 luni de probă; mărire de salar anual

Descrierea jobului

Interviul se face online prin screen sharing via Teams, Zoom, etc. și va conține:

  • Prezentare portofoliu, experiența anterioară
  • Test Dezvoltare WordPress (dacă este cazul) și PHP
  • Test Limba Engleză

Expirat
PHP Developer cu sediul in Alba Iulia  -  Electronista SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles