Publicat 06 Sep 2018 | Reactualizat 13 Sep 2018 | Expiră 19 Sep 2018

Operator Producție Carne – Germania (f/m)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Responsabilitățile tale

- Preluarea și ambalarea alimentelor
- Utilizarea mașinilor de marcare, tăiere și ambalare
- Cooperare dedicată și eficientă în cadrul producției
- Respectarea regulilor de igienă

Descrierea jobului

​în cadrul fabricilor din Möckmühl, Heilbronn, Heilbad Heiligenstadt

Profilul tău

- Dispus să lucreze în ture, în weekend și în zilele de sărbătoare legală
- Experiența profesională în procesarea cărnii reprezintă un avantaj
- Înțelegerea normelor de calitate, igienă și curățeniei
- Amabilitate, flexibilitate, capacitate de lucru în echipă
- Dispus să învețe limba germană, pentru înțelegerea minimă a instrucțiunilor de utilizare a echipamentelor

Beneficiile Tale

- Salariu începând de la 1.865€, (brut) în funcție de postul ocupat
- Asigurăm o locuință cu taxe minime
- Posibilitatea unei perioade de repaus de până la 3 luni
- Asistența permanentă a unei persoane de contact vorbitoare de limba română , la fața locului
- Susținere pentru rezolvarea problemelor administrative

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Trimite CV-ul tău la adresa LocDeMunca@kaufland.de

Descrierea companiei

Expirat

Operator Producție Carne – Germania (f/m)  -  KAUFLAND ROMANIA