Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

Șofer de taxi

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Post vacant de muncă ca șofer în U.B.E.R și în compania Aeroport Taxi Zurich din Elveția

Compania Airport Taxi Zurich anunță deschiderea posturi vacante pentru "Șofer de taxi".

Noi suntem partenerul oficial al U.B.E.R în Elveția și, de asemenea, suntem una dintre cele mai mari Companii care oferă servicii de transfer și taxi din Zurich.

Sunt invitați la lucru șoferii cu vârsta de peste 20 de ani, cu experiența de conducere de doi ani.

Responsabilități:

1. Transportul clienților U.B.ER și Airport Taxi Zurich.

2. Lucrul cu programele instalate pe smartphone: Uber Driver.

3. Executarea cerințelor după standardele U.B.E.R și Airport Taxi Zurich.

Cerințe către șoferi

1. Experiență de conducere în categoria B de la 2 ani.

2. Prezentarea certificatului de muncă ca șofer de taxi.

3. Stilul de conducerii corect și calm.

4. Capacitatea de a utiliza navigatorul.

5. Capacitate înaltă de învățare.

6. Cunoașterea limbilor engleze sau germane, alte limbi - un avantaj imens

Descrierea jobului

Condiții de lucru:

1. Programul de lucru flexibil - lucrați când este convenabil pentru dumneavoastră.

2. Număr mare de comenzi primite de la U.B.E.R, precum și capacitatea de a executa comenzile Companiei Airport Taxi Zurich în domeniul transferului.

3. Susținerea șoferilor 24 din 24 ore de către dispecerii Companiei.

4. Lucrați cu mașina companiei (puteți lucra cu propria mașină).

5. Responsabilitatea pentru propriul mijlocul de transport - îngrijire, curățare, deservire (în Staţie auto-service).

6. Asistență în dezvoltarea afacerilor - comunicarea corectă și prietenoasă cu clienții Companiei Airport Taxi Zurich și U.B.E.R.

Descrierea companiei

Avantajele lucrului la Airport Taxi Zurich:

1. Venituri înalte și stabile de la 3'000 EUR / CHF.

2. Cafea, biscuiți și cola gratis.

3. Asistență în pregătirea documentelor pentru muncă (viză, certificat de conducător de taxi - plătit de către candidat, după încheierea contractului de muncă).

4. Predarea apartamentului de locuit (chiria este taxată din salariu).

5. Echipa prietenoasă, gata să ajute în orice situație.

6. Sistemul competent de instruire, prezentarea orașului Zurich.

7. Asistență în adaptare – vă aratăm unde este mai convenabil de cumpărat alimente, îmbrăcăminte pentru a economisi banii.

8. Sistem competitiv de bonusuri și motivații.

Expirat

Șofer de taxi  -  ‎+41 79 398 43 78‬