Medic Veterinar - Reprezentant Medical

ALTIUS SA - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite: Medicina Veterinara
Permis de conducere categoria B
Excelente abilitati de comunicare si negociere
Sociabil, convingator, organizat, dinamic
Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
Cunostinte avansate de operare PC si limba engleza
Experienta intr-un cabinet veterinar si experienta cu aparatura medicala constituie un avantaj

Descrierea jobului

Gestionarea unui portofoliu de clienti (cabinete veterinare) dintr-o zona bine delimitata
Promovarea stiintifica a produselor companiei
Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
Monitorizarea concurentei
Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare

Companie infiintata in anul 1999, lider de piata in domeniul importului si distributiei de produse medicinale si al aparaturii medicale de uz veterinar.
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022