Publicat 11 Iun 2021 | Reactualizat 09 Iul 2021 | Expiră 12 Iul 2021

Manipulant marfa / Gestionar marfa depozit

100 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • permisul de motostivuitorist constituie un avantaj
  • persoana harnica, isteata si cu o atitudine pozitiva
  • dispus sa invete cifrele in limba germana de la 0 la 100 (necesare pentru sistemul Pick-by-Voice)​
  • dorinta de a detine un job in strainatate pentru o perioada lunga

Descrierea jobului

  • Colectarea produselor de pe raft conform comenziilor indicate prin urmatoarele sisteme de operare: monitor, scanner sau Pick-by-Voice/touchscreen.
Ce oferim noi:
  • salariu net cuprins intre 1100 si 2000 EURO/ luna
  • ore suplimentare platite cu pana la 25% neimpozitabili
  • 28 de zile pe an pentru concediul de odihna platit
  • echipament de lucru gratuit
  • sprijin de integrare in Germania
  • posibilitatea de a solicita cazare contra cost in locatiile noastre disponibile, (costuri cuprinse intre 190 - 230 Euro/luna, cu toate utilitatile incluse)

Firma headwaylogistic gmbh are punct de lurcu pe tot teritoriul Germaniei executând activități complexe de logistică.

Suntem experți în comisionare, asamblarea, sortarea și manipulare a mărfurilor.

Între clienții noștri se numără multe companii cunoscute de manipulare a alimentelor, băuturilor, hainelor, produselor de înfrumusețare precum și în domeniul IT și în spediție

Suntem o companie care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru.

Expirat

Manipulant marfa / Gestionar marfa depozit  -  Headwaylogistic GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles