de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Reactualizat 11 Feb 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Manager Segment Stagiar

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru acest rol :

Este absolvent/a de studii superioare
Experienta in domeniul comercial reprezinta un avantaj

Te poti alatura echipei noastre daca esti o persoana pasionata de comert, daca ai abilitati de coordonare si management al echipei, capacitate de efort sustinut, ambitie, creativitate,autonomie si dorinta de crestere profesionala.

Descrierea jobului

Organizeaza impreuna cu Managerul de Segment activitatea comerciala din zona alocata
Se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a satisface cererea clientilor, respectand structura gamei
Stabileste pretul pentru produsele expuse la vanzare
Asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
Coordoneaza achizitiile si gama de produse din segmentul alocat
Analizeaza planul comercial anual impreuna cu Managerul de Segment
Urmareste si rezolva cu promptitudine eventulale reclamatii ale clientilor

Noi oferim:

Mediu de lucru placut
Pachet salarial motivant
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in compania noastra

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 13 tari si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei aproape 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale. Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre. Ai mai multe variante de a ne trimite CV-ul tau: * Aplici direct pe site la acest job * Completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro

Expirat
Manager Segment Stagiar  -  Auchan Romania SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles