Publicat 14 Aug 2018 | Expiră 14 Sep 2018

MANAGER ADJUNCT PUNCT LUCRU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte tehnice auto de baza, cunostinte teoretice si practice privind operatiunile de service specifice anvelopelor si jantelor, cunoaşterea principiilor şi metodelor de promovare si vânzare a produselor şi serviciilor, abilitati de lider, organizat, seriozitate,operare PC.

Descrierea jobului

- Gestionează serviciul asistență clienți și garantează o experienţă a clientului pozitivă la punctul de vânzare:
- Răspunde la întrebări și explică clienților activitățile asociate întreținerii anvelopelor, în special montarea, echilibrarea, repararea penelor și alinierea roților, conform procedurilor standard de operare ale punctului de vânzare;
- supravegheaza si impune muncitorilor din vulcanizare sa respecte prescriptiile tehnice , fisele tehnologice instructiunile de lucru si instructiunile de folosire / intretinere a utilajelor, instalatiilor si masinilor de la punctul de lucru.

- posibilitate promovare rapida;

- salariu 2700 lei/luna net + comision atractiv (in medie venitul total >4500 lei/luna)

Companie specializata in comercializarea anvelopelor si jantelor auto, prestari servicii roti (montare/demontare roti, echilibrari roti, indreptari jante aliaj, geometria directiei)

Expirat
MANAGER ADJUNCT PUNCT LUCRU  -  TIRES AND PARTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles