Publicat 17 Dec 2018 | Reactualizat 16 Ian 2019 | Expiră 17 Ian 2019

Lucratori Depozit FRANTA

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

► Cunoașterea OBLIGATORIE a limbii franceze (capacitatea de a purta un dialog in limba franceza, cunoasterea cifrelor)
► Cautam persoane cu vârsta cuprinsa intre 18-55 ani (domni/doamne)
► Persoane apte din punct de vedere medical
► Fără antecedente penale
► Rezistenta la efort
► De preferat deținători carnet de conducere, categ. B

Descrierea jobului

Lider in domeniul logistic din Franta, cu un un efectiv de 5500 de angajati, caută pentru depozitele din zona Lyon o echipa de 8 persoane. Acceptam persoane fara experienta. Se asigura formarea profesionala initiala in cadrul intreprinderii.
Se oferă :

Contract de munca FRANCEZ (nu se face detașare sau convenție)

► Durata contract : 6 luni, cu posibilitate de prelungire
► Formare profesionala pentru obținerea atestatului de liza electrica (CACES 1). Perioada de formare profesionala este de 2-3 zile, având componenta teoretica si practica. Aceasta perioada este plătita ca si cum ati fi lucrat, iar costul formarii este suportat de întreprindere
► Program de lucru: 35 de ore pe săptămâna, cu posibilitate de a face ore suplimentare (plătite 125%)
► Salariu: 1200 euro net lunar + ore suplimentare + 20% din brut prima de final de contract

TRANSPORT către Franța GRATUIT

NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.

Expirat

Lucratori Depozit FRANTA  -  Gel Logistic Staffing

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles