Publicat 08 Mar 2017 | Reactualizat 08 Apr 2017 | Expiră 09 Apr 2017

LUCRATOR COMERCIAL CALZEDONIA CONSTANTA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, serioase, cu spirit de initiativa, pasionate de fashion.

Cerinte:
- abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
- orientare catre client;
- entuziast, motivat;
- disponibilitate si mobilitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari;
- asigurarea unui nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor;
- mentinerea standardelor de visual conform cerintelor de brand;
- implementarea activitatilor promotionale in magazin;
- promovarea imaginii, dar si a produselor firmei;
- asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;
- identificarea nevoilor clientilor.Oferte:
- mediu de lucru profesionist;
- un loc de muncă sigur într-un ambient modern;
-posibilitate de promovare.

Futura Lenjerie 2010 S.R.L. este o companie ce activeaza in domeniul retail-ului de articole vestimentare. Prin intermediul celor 9 magazine deschise in Romania (7 in Bucuresti, 1 in Constanta si 1 in Timisoara) comercializeaza produsele a trei cunoscute brand-uri italiene, Calzedonia, Intimissimi si Tezenis.

Expirat
LUCRATOR COMERCIAL CALZEDONIA CONSTANTA  -  S.C. FUTURA LENJERIE 2010 S.R.L.