Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Laravel PHP Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Developer PHP/Laravel cu experienta disponibil sa se alature echipei noastre in crestere din Bucuresti.
Va fi capabil atat sa mentina si sa dezvolte noi aplicatii cat si sa lucreze la mentinerea si dezvoltarea aplicatiilor deja existente.
Proactiv si cu o capacitate sporita de a invata rapid, va trebui sa se incadreze in deadline-uri scurte.
Vrem o persoana care sa fie incantata de dezvoltarea paginilor web moderne, de actualizarea si reamenajarea aplicatiilor de baza, verificate si testate.

Cerinte pentru candidat:
- experienta folosind PHP 5.5+ (obligatoriu);
- experienţa folosind Laravel cadru PHP 4 + (obligatoriu);
- experienţă folosind HTML, JavaScript şi CSS/SASS (obligatoriu);
- experienta cu baze de date relationale MySQL (de preferat);
- experienţa folosind (GIT (de preferat);
- experienta folosind jQuery / AJAX;
- experienta in utilizarea API (RESTful & SOAP);
- disponibil sa vina cu idei de imbunatatire continua.

Calități personale:
-gândirea analitică;
-creativitate, organizare, responsabilitate, atenție la detalii;
-capacitatea de a lucra în echipă sau individual;
- atenție la detalii si responsabilitate;
- bune abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Dezvoltare proiecte noi;
-Mentenanță și dezvoltare proiecte existente
- elaboreaza si intretine aplicatii software si baza de date;
- ofera asistenta utilizatorilor pentru folosirea proiectelor;
- este responsabil de calitatea serviciilor oferite.

Beneficii:
- armonie la locul de munca;
- salariu la nivelul pieței.

Trimiteti un e-mail la office@lucianandpartners.com cu Portofoliul Dumneavoastra si vom pastra legatura pentru interviu in cazul in care consideram ca te potrivesti echipei noastre.

Oferim solutii de web design, suport, consultanta, customizare si intretinere pentru  multi clienti, atat din Romania cat si din strainatate.

Credem cu adevarat ca formam o echipa solida care se dezvolta rapid si continuu.

Incercam sa facem si lucruri amuzante la birou in timp ce lucram, pentru ca munca nu poate fi plictisitoare.
In pauza ne relaxam cu o piesa la chitara.
Crezi ca-i un loc placut de munca?

Sa inceapa cursa!

Expirat
Laravel PHP Developer  -  Lucian and Partners