Inginer aparatura medicala

Ultrasonic SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 600 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilități de comunicare și prezenta placuta.
Disponibilitate pentru delegatii în judetele apropiate.
Studiile tehnice sau de bioinginerie sunt necesare.

Descrierea jobului

Demonstrații și prezentări de aparate medicale. Pregatirea pe aparatele de prezentare va fi facuta de catre firma noastră, in tara si strainatate.
Service general de aparatura electronica.
Conditii de munca intr-un cadru placut.

Suntem o firma de import și distribuție de aparatura medicala cu birouri și rețea de vânzări în toată țara. Reprezentam exclusiv producători de ecografe importanți, EKG-uri, fizioterapie etc.
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos