Publicat 07 Mai 2018 | Reactualizat 27 Mai 2018 | Expiră 06 Iun 2018

Infirmieri/e in Anglia - PLECARI URGENTE

13 posturi

Candidatul ideal

Trebuie sa:

- Vorbeasca limba engleza la un nivel mediu;
- Isi doreasca sa lucreze cu persoane in varsta;
- Poata face ingrijire personala ( schimbat pampers, ajutat rezidentii sa mearga la toaleta, etc.)
- Fie o persoana calma si pozitiva;
- Aiba cazierul curat;
- Isi doreasca sa invete in cazul in care nu are experienta in domeniu;
- Aiba carnet de conducere categoria B ( optional ).

Descrierea jobului

NU PERCEPEM COMISIOANE SAU ALTE TAXE!!!

PLECARI URGENTE!

Vino sa ne cunosti la Bucuresti incepand cu 22 Mai. Interviu face to face cu angajatorul!

Oferim transport + cazare GRATUIT!!!

Recrutam infirmieri/e pentru munca in azil in Swindon

Angajatorul, din Marea Britanie, ofera:
- Contract de munca full time;
- Salarizare motivanta :
• Incepand de la 8/h;
• Overtime platit cu £10/h.
- Cazare GRATUITA;
- Asigurare de viata si asigurare in caz de accident;
- Asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar;
- Training de specialitate GRATUIT;
- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei;
- Transport din Romania in Anglia

A Step Away Solutions vine in ajutorul candidatilor care isi cauta un loc de munca in strainatate. Noi nu percepem niciun fel de comisioane pentru job-urile pe care le oferim si sprijinim persoanele care pleaca prin noi pe tot parcursul sederii in Marea Britanie.
Avand o experienta mai mare de 3 ani in recrutare pentru Anglia si cu peste 500 candidati plasati cu success, suntem compania care promite putin si livreaza mult mai mult.

Infirmieri/e in Anglia - PLECARI URGENTE  -  A Step Away Solutions