FARMACIST SEF, FARMACIST si ASISTENT DE FARMACIE

SC LARA FARM SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii dе specialitate finalizate;
  • Bune abilitati dе comunicare si lucru in echipa;
  • Bune cunostinte operare PC;
  • Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
  • Empatie, orientare catre pacient;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Ne dorim colegi motivati si dornici de invatare.

Descrierea jobului

Farmacist sef norma intreaga / Farmacist norma intreaga / Asistent dе farmacie norma intreaga

BENEFICII:
  • Salariul dе baza atractiv (toate taxele incluse in brut);
  • Bonuri dе masa;
  • Bonusuri dе performanta ;
  • Card de fidelitate cu beneficia suplimentare in farmaciile propria;
  • Cursuri dе dezvoltare profesionala cu trainer specializat in activitatea dе farmacie;
  • Cursuri dе dezvoltare personala

LARA FARM are obiect de activitate comerțul cu amănuntul al produselor farmaceutice în magazine specializate, este unul dintre liderii locali pe piața furnizării de medicamente, OTC, suplimente nutritive, produse parafarmaceutice, cosmetice și tehnică medicală.
Experiența în domeniu s-a concretizat în activitatea desfășurată pe parcursul ultimilor 15 ani prin extinderea rețelei de farmacii la nivelul municipiului și județului Iași, ajungând în prezent să deținem 13 puncte de lucru, farmacii, amplasate în fiecare cartier al orașului Iasi.

Managementul de dezvoltare a rețelei de furnizare de medicamente, OTC, suplimente nutritive, produse parafarmaceutice, cosmetice și tehnică medicală a avut la bază principiul prețuirii sănătății și al asigurării unor servicii de calitate orientate către pacient și nevoile acestuia, cu scopul de a influența în mod pozitiv viața comunității.

În prezent, deținem o poziție fruntașă pe piața furnizării de medicamente și produse parafarmaceutice către populația Municipiului Iași.

Suntem peste 60 de angajați cu înalte calificări în domeniul farmaceutic, o cifră de afaceri anuală de peste 8 milioane euro și o experiență de peste 15 ani.

Echipa de profesioniști s-a dezvoltat bazat pe Know-how-ul echipei manageriale, printr-un program de perfecționare continuă, dublat de auditarea internă efectuată periodic a întregului personal, stând la baza poziționării societății noastre pe unul dintre primele locuri ale pieței locale în clasamentul efectuat pe domeniul de activitate desfășurat. Între atuurile dezvoltării echipei „Lara Farm” putem menționa asigurarea unor condiții de muncă la standarde internaționale, o gestiune a carierei personalizată, precum formarea și promovarea internă pe baza de criterii de competență profesională.
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.