ECONOMIST

TRICOPOINT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma de confectii /tricotaje, cu vechime de peste 20 de ani, formam o echipa de profesionisti, cu experienta in domeniu, ne dorim un coleg/a care sa ni se alature, la sediul nostru din Gaesti, Dambovita.

Ne dorim o persoana deschisa, atenta la detalii, comunicativa.
De preferat permis de conducere categoria B( nu este obligatoriu).

Descrierea jobului

  • Intocmirea documentelor de transport;
  • Intocmirea facturilor si transmiterea acestora;
  • Evidenta scriptica a materiilor prime si verificarea stocurilor cu evidenta faptica;
  • Prelucrarea documentelor: nota de intrare recepţie, bonuri de consum, fise de magazie;
  • Intocmirea si transmiterea declaratiei INTRASTAT;
  • Evidenta facturi / chitanţe/ bonuri fiscale/ ordine de plata;
  • Operare tranzactii bancare si evidenta acestora;
  • Contabilizarea si inregistrarea registrului de casa;
  • Sistematizarea documentelor de plata;
  • Predarea documentelor pentru contabilitatea finala si verificarea fizica a tuturor documentelor;
  • Intocmirea raportului pentru inchiderea de luna;
  • Inventarierea scriptica lunara si anuala;
  • Pregatirea documentelor pentru controalele programate si inopinate.

Oferta:
  • Program de lucru luni-vineri, 09:00 - 17:30;
  • Salariu motivant;
  • Mediu de lucru dinamic.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos