Coordonator linie de asamblare

ARKA REC SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Cerințe:
  • Studii medii sau școală profesională
  • Experiența profesională în asamblări mecanice de minim 2 ani
  • Certificat de calificare Lăcătuș mecanic
  • Abilităţi de comunicare
  • Abilități de muncă în echipă
  • Responsabilitate
  • Punctualitate
  • Atenție la detalii
  • Viteză de reacție
  • Îndemânare

Atribuții:
  • Coordonarea personalului de pe linia de asamblare
  • Verificarea corectitudinii operațiunilor de asamblare mecanică
  • Efectuarea operațiunilor de asamblare mecanică, dacă este cazul
  • Instruirea operatorilor începători
  • Respectarea cerințelor de calitate
  • Asigurarea ordinii și curățeniei la locul de muncă

Oferim:
  • Salariu lunar net în valoare de 3.800 lei
  • Tichete de masă în valoare de 20 lei/zi lucrată
  • Instruire la locul de muncă
  • Un mediu plăcut și dinamic într-o companie aflată în plină expansiune

CV-urile se vor depunde la adresa de e-mail: hr@arkarobot.com.

Societatea Arka Rec SRL desfășoară o complexă activitate de producție de utilaje și echipamente industriale automatizate la temă în funcție de cerințele clientului, incluzând: proiectare mecanică asistată 2D și 3D (CAD), proiectare asistată electric/electronic/soft și execuție, prelucrare prin așchiere a pieselor mecanice componente pe centrele de prelucrare cu comanda numerică (CNC) din dotare (aluminiu, oțel, poliamide), montaj final al utilajelor, punere în funcțiune și mentenanța.

De asemenea, în afară de producția de prototipuri, efectuăm și modificări/adaptări sau eficientizări ale unor utilaje existente în funcție de noi cerințe de fabricație ale clienților noștri.

Pe lângă activitatea de producție a utilajelor și echipamentelor industriale automatizate, experiența profesională, personalul calificat și dotarea tehnică ne permit să realizam diverse tipuri de piese din domeniul mecanic, conform cerințelor specifice ale clienților.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos