CONTABIL - Evidenta primara si gestiune

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare finante – contabilitate;
Comunicare si lucru in echipa ;
Rationament profesional , capacitate de analiza si sesizare a problemelor ;
Comportament profesionist , asumarea responsabilitatilor ;
Usurinta in operarea datelor in calculator, pachetul office;

Descrierea jobului

- Introducerea documentelor primare - intrari, iesiri, urmarire si inregistrare consumuri, transferuri, verificari stocuri, registre casa - aferente punctelor de lucru repartizate
- Urmarirea zilnica a productiei de produse patiserie, stocurilor si consumurilor de materii prime , produse finite, marfuri in punctele de lucru, intocmirea si urmarirea graficelor productie-vanzari ;
- Verificarea lunara a stocurilor materii prime, materiale auxiliare,consumabille, produse finite, marfuri;
- Preluare si centralizare situatii zilnice specifice prin telefon si email din punctele de lucru;
- Contabilizarea si verificarea rapoartelor de productie, a consumurilor specifice procesului de productie .
- Program de lucru 8 ore / zi

Franciza "Bella Italia" recunoscuta in Romania ca prima franciza pentru restaurant, ofera sansa unei cariere intr-un mediu profesionist bazat pe performanta si eficienta
Publicat 21 iul. 2022 Reactualizat 11 aug. 2022 Expiră 20 aug. 2022