Gratis

Colaborator Fotograf in Bucuresti

SC STUDIOBLITZ SRL

Candidatul Ideal

1. Seriozitate, punctualitate si diplomatie;

Cine nu trebuie sa aplice:

1. Cei care nu au abilitatea de a fi punctuali si seriosi;
2. Cei care sunt implicati in alte activitati in intervalul orar 08:00- 14:00.
3. Cei care nu sunt descurcareti/abili in folosirea aparaturii foto
4. Cei care nu au condus niciodata masina sau au experienta in condus mai mica de 6 luni.
!!!! Daca te aflii in lista de mai sus nu mai aplica !!!!

Sistem de salarizare si beneficii: 150 lei/ zi de lucru
Sistem de bonusare pentru indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative
Program: 6 h, L-V, de la ora 08:00- 14:00. Programul poate suferi anumite modificari, dar niciodata nu va depasi 6 ore!

Descrierea jobului

1. Pozitia este una de junior, dar cu competente minime in domeniul fotografiei profesionale;

2. Puternica capacitate de a anima, motiva si energiza grupurile tinta;

3. Bun planificator si organizator al activitatilor specifice job-ului;

4. Meticulor si perseverant in livrarea fotografiilor conform standardelor companiei;

5. Dornic de a face o cariera profesionala in domeniul fotografiei;

6. Cunostinte PC, capacitatea de a intelege structura folderelor de stocare a fotografiilor;

7. Permis de conducere categoria B obligatoriu.

Ce ofera compania:

1. Se ofera training specializat si integrare organizationala asistata;

2. Echipamente profesionale si masina.

Companie care actioneaza la nivel zonal, cu o experienta de peste 12 de ani in domeniul fotografiei profesionale de volum, cautam persoana responsabila care sa ocupe un post de junior fotograf.

Ocupantul postului va executa fotografii profesionale pentru clientii deja existenti pe canalele noastre in companie. Se va incheia contract de colaborare pe perioada proiectului.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024