Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Care Assistant

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profil candidat:

- nivel conversational al limbii Engleze
- permis de conducere
- persoana empatica, pozitiva

Descrierea jobului

ANGAJAM INGRIJITORI PENTRU PERSOANE IN VARSTA!

Gemini Exclusive Care este o organizatie care ofera suport personal in cadrul comunitatii in Bedford, Northampton si zonele adiacente. Cautam candidati responsabili, entuziasti, atenti, pentru a se alatura echipei noastre ce sprijina clientii sa traiasca independent, la ei acasa.
Angajam in Milton Keynes, Northampton, Bedford.

Datorita maturitatii companiei, contribuim substantial la dezvoltarea Dumneavoastra profesionala pentru a asigura o etica de colaborare solida si dorim sa ne asiguram ca permanent aveti asistenta si resursele necesare pentru a va atinge potentialul.

Rolul de Home Carer poate implica:

• Ingrijire personala
• Administrare medicamente
• Pregatirea hranei
• Companie
• Sarcini domestice: cumparaturi, menaj
• Promovarea independentei

Privilegiile de a lucra pentru Gemini Exclusive Care:

• Program flexibil
• Salariu de 8 £/h, Luni-Vineri, 9.50£/h Sambata si Duminica
• Uniforma gratuita
• Concediu platit
• Training permanent
• Suport 24/7
• Plata combustibil

Gemini Exclusive Care este o companie ce promoveaza egalitatea sanselor. Suntem dedicati acestui principiu, si politica noastra specifica faptul ca nimeni nu ar trebui sa primeasca mai multe sau mai putine sanse pe motivul rasei, nationalitatii, culorii pielii, originii etnice sau nationale, varstei, sexului, starii civile, orientarii sexuale, religiei, sau dizabilitatii.

Do you have what it takes to become a carer? Contact Gemini Exclusive Care Ltd today for the next step in your career.
Rewarding Careers
Start a new career in one of the most rewarding jobs there is. At Gemini Exclusive Care we provide our home carers with a flexible and satisfying opportunity to assist others to retain their independence in the security of their own home.
We are always looking for caring, compassionate individuals who seek a satisfying and flexible role that helps people live their lives in comfort and dignity. We believe that empathy is more important than experience, and so we will give you all the training you need.

Expirat

Care Assistant  -  Gemini Exclusive Care LTD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles