C# Developer | Programator jocuri Unity (Remote)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipă formată din oameni optimiști și ambițioși care pun multă pasiune în ceea ce fac. Ne mărim echipa și dacă ești un tânăr programator și iți dorești să lucrezi de acasă, într-un mediu lipsit de stres, avem un loc pentru tine!

Acest job este pentru tine dacă:
- ai cel puțin 1 an experiență cu Unity și programare C#;
- ai cunoștințe excelente de Unity, inclusiv experiență cu scripting, textures, animation, UI si SDK-uri externe;
- esti familiarizat cu optimizarea jocurilor, identificarea blocajelor/erorilor și găsirea rapidă de soluții;
- scrii cod curat, lizibil, reutilizabil și ușor de întreținut;
- cunoști sistemele de monetizare (IAP, ads);
- ai o gândire algoritmică și o bună capacitate de a lucra cu termene limită;
- dorești să îți perfecționezi constant cunoștințele din domeniul tău de activitate;
- ești student sau absolvent al unei facultăți de informatică;
- îți dorești să lucrezi de acasă.

Acest job NU este pentru tine dacă:
- nu cunoști bine programul Unity și domeniul aplicațiilor;
- ai mai putin de 1 an experienta cu C#;
- lucrezi încet și nu reușești să termini proiectele la timp;
- te pierzi ușor și nu ai încredere in tine;
- nu te adaptezi cerințelor.

Descrierea jobului

Beneficii:
- salariu care crește în funcție de evoluție si performanță;
- program de lucru stabil de 7,5 ore pe zi + o ora pauza;
- prime pentru sărbători;
- bonusuri de performanță;
- concediu 21 de zile pe an;
- o zi liberă cadou pentru ziua ta;
- pentru fiecare an lucrat in companie, o zi liberă bonus;
- mediu de lucru placut și implicare în crearea unor proiecte de succes.

Ce vei face?
Vei crea jocuri interactive (aplicații pentru mobile), alături de o echipă formată din graficieni, game tester, manager de proiect. Vei respecta specificațiile primite.

*Jobul se desfasoară de acasă (remote), deci poți lucra de oriunde ai un calculator și o conexiune la Internet.

tags: programator, game, programmer, jocuri, games, aplicatii, developer, mobile, de acasa, remote, online, unity, c#

We're a fully remote team of enthusiastic young people who create and publish mobile apps. Our apps have over 25 000 000 downloads so far and the best thing about this is we're still counting!

Passion, energy and hard-work are the main ingredients for everything we're working on. We differentiate ourselves from our competitors by making sure our games are 100% safe and appropriate for all ages.

Our goals are big and we're getting closer to them every day. Become our partner in this. Let's grow together, we can't wait to e-meet you!

Publicat 1 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos