Publicat 26 Sep 2019 | Reactualizat 26 Oct 2019 | Expiră 27 Oct 2019

Bookurier (Curier)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm un curier simpatic și descurcăreț care să ne ajute cu livrarea cărților în principalele clădiri de birouri din București.

Descrierea jobului

Cum ești tu?
- Vrei un loc de muncă serios, stabil, pe termen lung, cu program de lucru de L-V, de la 7:00 la 16:00 și cu un venit net de 2.700 lei/luna (2.400 lei salariu net + 300 lei bonuri de masa);
- O prezență plăcută și veselă printre prietenii și cunoscuții tăi;
- Ai permis de conducere și îți place să conduci;
- Ești rapid și nu obosești repede (jobul implică și efort fizic);

Ce vei face?
- Vei livra cărțile împrumutate de booksterii noștri în principalele clădiri de birouri din București;
- Vei merge să ridici comenzile cu cărți de la furnizorii noștri;
- Vei fi "omul de încredere bun la toate" și vei da o mână de ajutor oricând este nevoie;

Ce beneficii ai la Bookster?
- Un salariu lunar de 2.400 lei net;
- Bonuri de masă de 15 lei/zi;
- Abonament pentru mobil;
- Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
- Un mediu de lucru vesel;
- Cafea bună și ceaiuri aromate;
- „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
- Happy Hours și teambuildinguri.

Cum aplici?
Dacă visezi la un job stabil, într-un mediu prietenos, dă-ne un e-mail cu CV-ul tău la log@bookster.ro. Doar aplicațiile primite pe mail vor fi luate în considerare.

Despre job găsești mai multe detalii la www.bookster.ro/join

Bookster este biblioteca modernă care revoluționează modul în care citim.

Avem un model de afacere simplu: selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților noștri. Lucrăm cu companii mari din toată țara, cum ar fi: Banca Transilvania, ING, BRD, Orange, IBM, Danone, Ernst&Young, etc. și lista crește în fiecare săptămână.

Suntem o echipă de antreprenori tineri, veseli și inspirați de o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Ai aplicat
Expirat
Bookurier (Curier)  -  Bookster

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles