Publicat 11 Ian 2017 | Reactualizat 20 Ian 2017 | Expiră 11 Feb 2017

Asistent vanzari

1 post

Candidatul ideal

Sportul e activitatea careia i-ai dedica zile intregi? Ai vrea sa ai cat mai mult timp sa escaladezi muntii? Iti incarci bateriile dimineata alergand in parc?

Decathlon isi mareste echipa!
Daca esti :
- Dinamic, dornic sa impartasesti zilnic pasiunea ta pentru sport celorlalti,
- Iti stabilesti obiective ambitioase, esti dornic de a invata lucruri noi, de a-ti depasi limitele
- Ai curajul de a provoca si schimba obiceiurile ?

INDRAZNESTE SA INOVEZI ALATURI DE NOI !
Alatura-te echipei care “respira“ SPORT in toata activitatea! Recrutam persoane part-time/full-time care sa se alature echipei noastre din tara

Descrierea jobului

Misiunea ta este sa faci sportul accesibil tuturor persoanelor din orasul tau!
Cum:
- construind alaturi de colegii tai o strategie pe termen mediu si lung
- asigurand in orice moment satisfactia clientilor tai

Beneficii:
- program de lucru flexibil, adaptat nevoilor tale
- dezvoltare in cadrul companiei

Decathlon, un brand care propune mărci inovatoare pentru plăcerea tuturor sportivilor.
Suntem 70 000 de colaboratori Decathlon care lucrează zilnic pentru a atinge un scop comun, și anume să facem accesibile unui număr cât mai mare de persoane plăcerile și avantajele sportului. În toate țările în care avem filiale, împărtășim o cultură a companiei puternică și unică, consolidată de cele două valori care ne reprezintă: vitalitate și responsabilitate.
La Decathlon, inovația este în centrul tuturor activităților: de la cercetarea de piață, până la conceperea produselor, design, producție și logistică. Echipele celor 20 de mărci pasiune Decathlon își folosesc toată energia pentru a concepe produse tehnice, simple și cu un design atractiv, la cele mai mici prețuri.
Produsele noastre sunt destinate tuturor sportivilor, de la începători la profesioniști, și sunt disponibile exclusiv în magazinele Decathlon.

Asistent vanzari  -  Decathlon Romania

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă