Gratis

Tehnician Maseur / Terapeut masaj / Maseur

URBAN MASAJ PROFESSIONAL S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Urban Masaj își mărește echipa! Ne dorim un/o terapeut/ă sau maseur/maseuză dedicat/ă și calificat/ă care să se alăture echipei noastre.

Cerințe:
  • Diplomă de licență sau calificare de maseur.
  • Abilități excelente de comunicare interpersonală și relațională pentru a oferi o experiență personalizată clienților noștri.
  • Experiență anterioară de minim 1 an într-un mediu similar.
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil, adaptabil nevoilor noastre și ale clienților noștri.
  • Disponibilitate de a învăța terapii noi, tehnici de vânzare, comnunicare și operare recepție Spa.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Furnizarea terapiilor din menu-ul salonului după protocoalele și standardele saloanelor.
  • Întâmpinarea, primirea clienților, oferirea de informații utile, consiliere în alegerea celor mai potrivite terapii, pentru o experiență cât mai plăcută pentru client.
  • Evaluarea necesităților individuale ale clientilor.
  • Informarea clienților cu privire la serviciile pe care le aplică, explicând efectele terapeutice și eventualele reacții adverse.

Ce oferim:
  • Sesiuni de training oferite de Romeo Tudorache, Jurat la Campionatul Internațional de Masaj de la Copenhaga.
  • Un mediu de lucru friendly, dar și premium în același timp, în care te poți dezvolta.
  • Un program de lucru flexibil.
  • Un venit care îți poate asigura siguranță și lipsa stresului de a doua zi.

Urban Masaj reprezintă un concept de viață urbană unde grija pe care o purtăm sănătății reprezintă o primă opțiune de vindecare și de încetinire a proceselor de îmbătrânire. Proiectul a luat naștere în anul 2017 urmare a creșterii nevoii de relaxare și evadare din spațiul cotidian dar rămânând, în același timp, ancorat în freamătul urban.

Viziunea noastră a fost aceea de a crea o atmosferă relaxantă și meditativă într-un spațiu urban unde oaspeții ar putea beneficia de o întreagă colecție de masaje de relaxare, înfrumusețare sau terapeutice . Am avut în vedere cât de importantă este și mișcarea, de aceea ne dedicăm timp de calitate pentru exerciții de tonifiere și stretch în grupuri restrânse.
Misiunea Urban Masaj este de a crea o experiență pozitivă și memorabilă pentru fiecare oaspete prin intermediul unui serviciu care se concentrează pe nevoile individuale într-o atmosferă urbană unică și inspirată.

Așteptăm cu nerăbdare să vă urăm ‚Bine ați venit în comunitatea Urban Masaj!’
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 10 Mai 2024