Gratis

Terapeut maseur

THERME BUCURESTI
5 poziții

Candidatul Ideal

Eşti o persoană responsabilă, sociabilă, entuziastă?
Ii căutăm pe cei care doresc să lucreze într-un mediu prietenos şi care vor să dezvolte o carieră in domeniul wellness.

PROFILUL DUMNEAVOASTRĂ, AȘA NE ÎNCÂNTAȚI PE NOI:
• Vă caracterizează atenția pentru servicii de calitate și aveți capacitatea de înțelegere deosebită pentru nevoile celorlați.
• Aveti pregatire si experienta profesionala adecvata (tipuri de masaj; terapii de relaxare, tonifiere, etc.)
• Aveti abilitati excelente de comunicare si de orientare catre client – customer service (informarea si educarea clientilor).
• Sunteti o fire placuta, prietenoasa, careia ii face placere sa lucreze cu oamenii.
• Disponibilitate pentru un program de lucru in ture, adaptat nevoilor clientilor nostri.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE DUMNEAVOASTRĂ, AȘA ÎI ÎNCÂNTAȚI PE OASPEȚII NOȘTRI:
• Vă ocupați de oaspeții noștri cu multă atentie pentru detalii și creați momente unice, intr-o ambianta magica.
• Efectuati la cel mai inalt standard profesional protocolul stabilit pentru fiecare terapie din portofoliu.
• Respectati protocolul stabilit pentru fiecare client in parte in functie de obiectivele terapeutice.

OFERTA NOASTRĂ, AȘA VĂ ÎNCÂNTĂM NOI PE DUMNEAVOASTRĂ:
Tu vei avea oportunitatea sa inspiri oamenii sa se simta bine, iar noi iti oferim un loc de munca unic si un pachet de beneficii atractiv:
- o echipa de profesionisti entuziasta;
- salarizare avantajoasa;
- programe de training;
- bonusuri in functie de realizari;
- oportunitati de dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei

THERME BUCURESTI.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024