Gratis

Tehnician IT-Help Desk

ION MOS SRL

Candidatul Ideal

- Experiența de tehnician IT minim 3 luni costituie un avantaj;
- Cunoștințe de rețelistică;
- Instalare, configurare și administrare Sisteme Windows;
- Cunostinte si experienta în configurarea si administrarea sistemelor de operare (Windows,Linux etc);
- Administrare echipamente intermediare de retea ( imprimante).
- Persoana serioasa , responsabila , punctuala , organizata , atenta la detalii
- Spirit de initiativa;
- Spirit de echipa;
- Permis de conducere categoria B
- disponibilitate la deplasari in alte locatii ale firmei in jud Ilfov cat si in tara.

Descrierea jobului

-contract de munca pe perioada nedeterminata
-Bonuri de masa
-Weekend-uri si sarbatori legale libere
-Programul se desfasoara fizic la sediul din locatie Ilfov/Rosu in intervalul orar 08:00-16:30

ION MOS este o companie de familie specializată în furnizarea de ingrediente pentru industria alimentară. Compania a fost înființată în 1992 în București, iar, în prezent, este activa în 20 de țări.

Compania ION MOS deține trei fabrici în România (una dintre ele specializată pe produse Halal), una pentru lichide, un centru de aplicații pentru a susține activitatea de cercetare&dezvoltare, precum și un sistem logistic.

ION MOS are 130 de angajați și o cifră de afaceri anuală de 23 milioane euro.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024