Gratis

Tehnician Frigotehnist

CRIOTEHNICA INSTAL S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii medii în domeniul tehnic (deținerea unui certificat de absolvire a cursului de frigotehnist constituie avantaj);
- Persoană serioasă, dinamică, responsabila, organizată și cu spirit de inițiativă;
- Capacitate de muncă în echipă și de respectare a termenelor;
- Disponibilitate pentru program prelungit și deplăsari de scurtă durată în afara localității;
- Permis de conducere cat. B. – condiție obligatorie.

Descrierea jobului

Tehnician frigotehnist pentru montaj, service și întreținere echipamente și instalații frigorifice, având următoarele responsabilități:
- să efectueze lucrări de instalare ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁a sistemelor, echipamentelor și instalațiilor frigorifice;
- să pună în funcțiune sau să scoată din funcțiune instalațiile și echipamentele frigorifice;
- să verifice cu responsabilitate și să asigure starea de funcționare a instalațiilor și echipamentelor frigorifice;
- să asigure întreținerea curentă a instalațiilor și echipamentelor frigorifice;
- să identifice prompt deficiențele de funcționare ale instalațiilor și echipamentelor frigorifice și să le remedieze cu profesionalism;
- să întocmească documentele specifice în funcție de tipul lucrării (montaj, punere / scoatere în / din funcțiune, service, mentenanță);

Beneficii:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Mediu de lucru sigur și plăcut
Sistem de bonusuri și compensații în funcție de performanță și în conformitate cu prevederile interne
Prime de sarbatori
Tichete de masa
Traininguri de specializare
Timp de lucru flexibil
Mașină de serviciu
Telefon mobil
Laptop

CRIOTEHNICA INSTAL a fost înființată în anul 2019 și oferă servicii de consultanță, proiectare, instalare, service și întreținere a instalațiilor și echipamentelor frigorifice industriale și comerciale.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024