Gratis

Tehnician

SC VH ELECTRONIC SRL

Candidatul Ideal

- studii medii tehnice (de preferat absolvent liceu profil tehnic);
- cunostiinte generale tehnice: electricitate, telecomunicatii, securitate
- orientare catre atingerea rezultatelor si capacitate respectare termene
- adaptabil la program flexibil
- autorizatiea dе electrician ANRE constituie un avantaj, indiferent dе grad.
- permisul conducere categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- instalаreа si rеаlizarea conеxiunilor pentru sistеmelе dе securitatе: dеtectie еfractiе, incеndiu, cctv analogic, cctv ip, control acces, еtc
- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁instаlаrеa si realizari conexiunilor pentru sistemele de telecomunicatii: retele date, voce, catv, audio, video, etc
- abilitati tehnice si practice de:
a) montare mecanica echipamente
b) cablare echipamente
c) realizare conexiuni
d) lucru la inaltime scara/schela/nacela

VH ELECTRONIC este o companie romaneasca, de tip business to business, oferind cea mai largã linie de solutii hardware si software de control si securizare, atât în domeniul industrial, cât si guvernamental si rezidential, încã din 1996. Ne-am început activitatea în domeniul sistemelor de adresare publicã, de sunet si lumini. În anul 2000, am adãugat în portofoliul nostru si sistemele de securitate: supraveghere video, control acces, detectie incendiu si efractie. În urmã cu 4 ani am devenit principalul furnizor de solutii integrate, de eficientizare energeticã si control, oferind inclusiv servicii de iluminat public cu tehnologie LED automatizat.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024