Gratis

Tehnician Auto / Mecanic Auto

Star Auto Mixt S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui tehnician auto entuziast și dedicat să se alăture echipei noastre din cadrul service-ului auto Star Auto Mixt. Căutăm un coleg pasionat de mașini și cu dorința de a-și dezvolta abilitățile în domeniul mecanicii auto.

Descrierea jobului

Diagnosticarea și repararea problemelor tehnice ale vehiculelor
Efectuarea reviziilor și a întreținerii periodice conform standardelor companiei
Identificarea și recomandarea pieselor de schimb necesare
Respectarea protocoalelor de siguranță și a standardelor de calitate
Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul auto sau abilități tehnice relevante (de preferat, dar nu obligatoriu)
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient
Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional
Abilitatea de a respecta termenele limită și de a lucra sub presiune
Beneficii:
Oportunități de formare și dezvoltare profesională
Mediu de lucru dinamic și stimulativ
Salariu competitiv și beneficii suplimentare
Posibilitatea de avansare în cadrul companiei
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 11 Mai 2024