Gratis

Mecanic auto / electrician auto

HC PKW & LKW SERVICES SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

HC PKW & LKW SERVICES SRL angajaza mecanic auto pentru service-ul auto din localitatea Rapoltu Mare, jud. Hunedoara.

Descrierea jobului

  • Calificare profesionala pentru acest domeniu;
  • Minim 2 ani experienta ca mecanic auto;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Dorinta de a oferi servicii de calitate, la fel ca si noi!

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri extra-salariale in functie de rezultatele obtinute

HC PKW & LKW SERVICES SRL este un service nou infintat, service multimarca autorizat RAR.
Oferim servicii de:
- Mecanica.
- Diagnoza.
- Electrica.
- Revizii.
- Constatari.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024