Gratis

SOFER

SEVDA IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Carnet de conducere fara probleme (cat. B), minim 1 an vechime;
• Fara antecedente penale, onest;
• Minim scoala profesionala finalizata;
• Abilitati aritmetice de baza;
• Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere.

Descrierea jobului
• Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;
• Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare (data, stampila, CNP);
• Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;
• Participa la incarcarea marfii, astfel incat sa evite deteriorarea acesteia si sa asigure o buna si rapida manipulare pentru pregatirea facturilor;

Beneficii:
*Pachet salarial format din: salariu fix, tichete de masă;

Sevda Jewelry este unul din liderii pe piata din Romania in domeniul retail al bijuteriilor. Cu peste 40 de puncte retail, le oferim clientilor nostrii o gama larga de bijuterii frumoase din aur, argint si diamante.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Mai 2024