Gratis

Sofer CE

DASA FLEX JOBS S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
-Se cauta sofer profesionist pentru munca in Germania.Se lucreaza pe timp de zi, iar pauzele se vor tine in baza.
-Permisiune de conducere categoriile C si E (C+E).
-Experienta anterioara de minim 6 luni ca sofer de camion in comunitate.
-Abilitati excelente de comunicare si atentie la detalii.
-Capacitatea de a lucra independent si de a lua decizii in timp real.
-Cunostinte de baza despre regulile de transport si siguranta rutiera.

Descrierea jobului

-Contract pe perioada indelungata
-Transport international
-Sistem flexibil: 4/2 , 6/2 , 8/2
-Conducerea camionului in deplasari internationale in conformitate ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cu regulamentele de siguranta si legislatia rutiera.
-Asigurarea livrarii la timp a marfurilor catre clienti.
-Efectuarea verificarilor de rutina si mentenanta preventiva a vehiculului.
-Respectarea procedurilor si regulilor companiei in ceea ce priveste manipularea marfurilor si a documentelor.
-Bonusuri Substantiale
-Transport decontactat
-Plata extra pentru deplasarea cu masina personala
-Suport in limba romana
-Asigurare de sanatate

Companie Germana/Lituaniana cu o experienta vasta in domeniul transportului, ofera seriozitate pentru soferii interesati de o colaborare pe o perioada indelungata.Oferim seriozitate si intelegere, si asteptam acelasi lucru in schimb.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024