Gratis

Sofer cat.C / CE cu relocare in Belgia

LKW JOBS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cautam pentru activitatile de iluminat public stradal si iluminat terenuri de sport colegi noi. Mai exact, cautam macaragiu cu experienta pe camion cu automacara. Concret, vei schimba vechii stalpi de iluminat public cu unii noi. Impreuna cu colegul tau tehnician veti lega stalpul la reteaua publica.

Cerințe:

Limba engleza, franceza sau olandeza la nivel conversational - obligatoriu;
Permis de conducere C/CE, card de șofer valabil. Codul 95 nu este o obligatoriu;
Experiență cu o macara montată pe camion - constituie un avantaj;
Sunteti un jucător de echipă și siguranța este una dintre valorile tale de bază.

Descrierea jobului

Condiții:

Programul de lucru incepe la ora 7 la sediu. Se ia masina si se merge la primul santier ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄( fiecare individual in masina lui). Pontajul celor 8 ore de lucru incepe cand se ajunge la primul santier. De la sediu si pana la santier se platesc kilometrii. La fel si inapoi. Se calculeaza km in functie de cea mai indepartata adresa din ziua respectiva. La sfarsitul lunii in medie sunt cam 250 de euro in plus la salariu veniti din km;
32 de zile de concediu programul de lucru full time este de 38 de ore pe saptamana. Se lucreaza 40 de ore pe saptamana iar cele doua ore in plus se cumuleaza . Se lucreaza cu norma intrega timp de un an, cele doua ore pe saptamana se transforma in 12 zile de concediu care se adauga la cele 20 de zile legale de concediu. Concediul se ia neaparat o data in vara luna august (se inchide activitatea) restul zilelor ramase , in cursul anului;
Perioada de proba veti lucra printr-o firma de interim cu contract saptamanal. Acesta ofera flexibilitate si perioada de adaptare atat angajatorului cat si angajatului. Important de mentionat ca in perioada cand se lucreaza prin interim nu exista asigurare de sanatate sau asigurare de grup. Dupa perioada de proba se semneaza contract pe perioada nedeterminata;
Asigurare de sanatate - spitalizare;
Asigurare de grup;
Cazare asigurata la angajator, 250 eur lunar cu utilitati incluse, camere proprii cu baie;
Orele suplimentare efectuate se pot transforma fie in concediu platit, garzile se vor plati suplimentar la tariful normal orar;
Se acorda al 13-lea si al 14-lea salariu. Adica se plateste prima de vacanta si prima de sfarsit de an. prima de vacanta se plateste dupa un an de zile muncit. prima de sfarsit de an se plateste pro rata cu cat a muncit in anul respectiv;
250 de euro vouchere eco pe an se pot achizitiona produse electro casnice clasa de consum A (televizor, frigider, masina de spalat, becuri, baterii etc);
Indemnizație de kilometraj calculată până la cea mai îndepărtată curte;
Tichete de masă în funcție de sarcina zilnică daca intr-o zi sunt 11 ore inregistrate ( avem gps) de cand au venit dimineata la firma pana seara cand se intorc primesc 8 euro in bonuri de masa;
Salariul se va discuta la interviu.

Despre job:

Puneți semnalizarea necesară pentru a evita pericolele
Scoateți stâlpul vechi de iluminat folosind o macara montată pe camion
Împreuna cu colegul tau si coordonati de catre managerul de proiect, care planifica si pregateste toate lucrarile, vei plasa noii stalpi de iluminat public si ii veti indeparta pe cei vechi, astfel:

- vei plasa semnalizatia necesara lucrarilor

- vei indeparta vechiul stalp de iluminat pubilc cu ajutorul automacaralei, in prealabil ai sapat manual in jurul stalpului astfel eliberandu-

- vei executa toate lucrarile necesare plasarii corecte a noului stalp

- plasezi noul stalp impreuna cu impamantarea lui (aici se ocupa un electrician Belgian inclusive tot ce tine de parte electrica)

- finalizezi santierul potrivit normelor necesare

Vrei sa participi la aceasta activitate interesanta? Decide-te!

Descrierea companiei

SC LKW JOBS SRL
www.prolkw.com
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024