New company?   Get a free Business Ad with weekly updates (€229)
Free

Reprezentant Vanzari

OCEANO MERCADO SRL
1 position
Job verified

The eJobs team has verified the content of this job ad in order to eliminate any possible mistakes or discriminating text.

Ideal Candidate

Suntem o companie dinamică și inovatoare specializată în e-commerce. Ne dorim să extindem echipa noastră cu un Reprezentant Vânzări dedicat și talentat care să ne ajute să creștem și să dezvoltăm afacerea noastră.

Cerințe:
Experiență relevantă de peste 5 ani în vânzări, inclusiv experiență în vânzări de teren sau telesales;
Experiență anterioară în e-commerce, vânzările de produse FMCG sau în industria HoReCa;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor;
Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual;
Abilitatea de a analiza și interpreta datele de vânzări pentru a lua decizii informate;
Demonstrarea inițiativei și a creativității în gestionarea activităților de vânzări.

Job Description

Responsabilități:
Identificarea și contactarea potențialilor clienți din domeniul retail, HoReCa, etc.;
Crearea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈noi;
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite;
Propunerea și implementarea inițiativelor creative pentru creșterea vânzărilor.

Beneficii:
Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
Un job full-time remote;
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei;
Mediu de lucru dinamic și provocator.

Dacă ești o persoană motivată, pasionată de vânzări și dornică să facă parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru această poziție și să ne trimiți CV-ul tău actualizat.

Company Description

Supreva este un marketplace B2B în creștere rapidă, care oferă oportunități miilor de antreprenori de retail din România, Ungaria, Bulgaria și Polonia să acceseze cei mai bine pregătiți furnizori pentru a-și stoca magazinele fără riscuri, a-și dezvolta afacerile și a deveni mai eficienți.
Scopul nostru este să devenim una dintre cele mai mari platforme de comerț electronic din Europa, bazată pe Inteligență Artificială și Machine Learning. În prezent, ne extindem pe mai multe piețe și construim echipa pentru a ne susține creșterea.

Published May 7, 2024 Updated May 29, 2024 Expires Jun 7, 2024