Reprezentant vanzari - MENATWORK SOLUTIONS SRL - CLUJ NAPOCA

MENATWORK SOLUTIONS

Descrierea jobului

Oportunitate de cariera - cautam Vanzatorul de Experiente Extraordinare!

Hai sa facem vanzari cool!
Esti gata sa faci parte dintr-o echipa care redefineste modul in care se fac vanzarile?
Cautam un Reprezentant de vanzari cu talentul de a transforma intalnirile cu clientii in experiente deosebite.

Suntem o echipa in cautarea unor profesionisti care stiu, pot si vor sa faca vanzari in mod inovator si captivant. Ne place sa cooptam oameni implicati, dornici de performanta, pentru care “Sky is the limit”.

Ce iti oferim:
Un salariu fix decent si o schema de bonusare “No limit” care iti va aduce venitul pe care ti-l doresti
Un mediu de lucru in care poti avansa profesional in functie de performantele tale
Traininguri si cursuri de dezvoltare profesionala si personala
Autoturism, laptop, telefon, tichete de masa
Asigurare medicala, abonament Bookster

Ce cautam:
Daca esti adeptul actiunilor, maestrul conversatiei care poate transforma un simplu schimb de idei intr-o oportunitate de business, atunci esti persoana pe care o cautam!
Capacitatea de a citi nevoile clientilor si de a oferi solutii adaptate sunt esentiale pentru a face parte din echipa noastra.

Responsabilitati:
Atingi si depasesti obiectivele de vanzari stabilite
Initiezi si gestionezi relatiile cu clientii potentiali si existenti
Identifici nevoile clientilor si oferi solutii optime pentru acoperirea acestora
Prezinti produsele si serviciile noastre astfel incat transformi un “Ne mai gandim” in “Cand semnam contractul?”

Cerinte:
Experienta anterioara in vanzari este obligatorie (ideal domeniul constructiilor)
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Dorinta de a invata si de a te dezvolta continuu in domeniul vanzarilor
Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa

Te-am convins? Ok. Aplica acum sau trimite cv-ul pe adresa monica.zbarcea@menatwork.ro
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024