Gratis

REPREZENTANT VANZARI

SENTERA SRL

Candidatul Ideal

- experiență în vânzarea produselor cosmetice - CONDIȚIE OBLIGATORIE
- bună cunoaștere a tehnicilor de vânzări
- abilități foarte bune de comunicare și relaționare cu clienții
- focusat pe relaționarea cu clientul și capacitatea de a identifica soluțiile potrivite nevoilor sale;
- spirit de observație, dinamism, gândire comercială, eficiență și inițiativă;
- abilități de negociere, flexibilitate și orientare către rezultate;

Descrierea jobului

Ce vrem de la tine:
- Realizarea obiectivelor, volumului de vânzări și atingerea targetelor
- Contribuirea directă și substanțială la creșterea numărului de parteneri și a volumului comenzilor
- Administrarea eficientă a portofoliului de clienți
- Dezvoltarea portofoliului de clienți în zona repartizată
- Soluționarea eficientă a solicitărilor clienților
- Participarea activă la organizarea de evenimente (seminarii, demonstrații, cursuri)

Ce îți oferim:
- Oportunitatea de a activa într-un mediu de lucru plăcut și dinamic în cadrul unei echipe performante
- Acces la programe personalizate de training
- Mașină, telefon, tabletă și alte instrumente necesare
- Salariu compus din parte fixă + comision din vânzări + bonusuri de performanță

Sentera activează din 2003 ca furnizor de bază pentru saloanele de înfrumusețare din România, reușind să ofere clienților din toată țara produse profesionale de cea mai înaltă calitate și inovație constantă.

Încrederea pe care clienții și partenerii noștri ne-o acordă, de peste 21 ani, reprezintă principiul după care noi ne ghidăm, de aceea calitatea serviciilor pe care le oferim reprezintă cea mai importantă carte de vizită pentru noi.

Pentru a ne cunoaște mai bine, te așteptăm să ne faci o vizită pe site-ul nostru: www.sentera.ro
Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău la: office@sentera.ro
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024