Gratis

Reprezentant vanzari dispozitive medicale Beurer

SC SUPREM MEDICAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- are abilitati de organizare, comunicare si negociere;
- este orientat catre rezultate;
- este disponibil pentru deplasari;
- detine permis de conducere categoria B;
Constituie un avantaj - experienta anterioara de vanzari pe piata medicala sau farma.

Descrierea jobului

Dorim sa marim echipa Beurer, fiind astfel disponibile 2 posturi, dispuse pe zone geografice:
Un post disponibil pentru Jud. TM, AR, CS, HD;
Un post disponibil pentru Jud. DJ, OT, MH, GJ.
Reprezentantul Beurer promoveaza si vinde produsele din portofoliu, de asemenea administreaza eficient teritoriul prin organizarea si planificarea strategica a activitatii.

Atributii:
-Mentine si dezvolta relatii comerciale cu clientii existenti din portofoliu
-Promoveaza imaginea companiei si participa activ la actiunile de fidelizare ale clientilor
-Identifica si atrage clienti noi, dezvoltand parteneriate comerciale durabile
-Preia si livreaza comenzile clientilor din zona alocata
-Incaseaza facturile in termenile stabilite

Beneficiile postului :
Se ofera un pachet salarial compus din parte fixa si comision, masina, telefon

Cu peste 20 de ani de experienta pe piata din Romania, oferim clientilor nostri o gama variata de produse: aparatura si dispositive medicale, orteze, ortopedie, intretinere si relaxare, ingrijire si infrumusetare, articole pentru copii si nou nascuti.
Ofertam produsele noastre catre toate farmaciile independente din Romania, catre marii retaileri prezenti la nivel national, magazine de specialitate in domeniul medical, clinici, spitale, centre de ingrijire si asistenta etc.
Distribuitor autorizat BEURER in Romania

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024