Gratis

Reprezentant vanzari echipamente medicale

Halmadent
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in proces de dezvoltare a echipei noastre de Vanzari la nivel national.

In aceasta pozitie, vei avea oportunitatea de a lucra cu cele mai avansate echipamente medicale stomatologice si de a oferi solutii inovatoare clientilor nostri.

Ce ne dorim de la tine:
  • Experienta anterioara in vanzari, industria medicala constituie un avantaj;
  • Studii sau cunostiinte in domeniul tehnic - constituie avantaj;
  • Permis de conducere - categoria B;
  • Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere, cu atentie la detalii;
  • Orientare catre client si capacitatea de a construi relatii solide cu acestia;
  • Initiativa, proactivitate si capacitatea de a lucra independent.

Descrierea jobului

  • Identificarea si prospectarea potentialilor clienti din domeniul stomatologic;
  • Prezentarea si promovarea echipamentelor electromedicale in cadrul intalnirilor cu clientii;
  • Consultanta ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si consiliere in alegerea celor mai potrivite echipamente pentru nevoile clientilor;
  • Elaborarea ofertelor comerciale personalizate si negocierea contractelor de vanzare;
  • Asigurarea unui serviciu de calitate post-vanzare;
  • Colaborarea stransa cu departamentul tehnic pentru a asigura satisfactia clientilor;
  • Vei avea activitate de teren in 50% din timpul programului de lucru.

Ce oferim:
  • Oportunitatea de a lucra cu echipamente medicale de ultima generatie;
  • Training si dezvoltare profesionala continua;
  • Pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri in functie de performanta - se discuta in urma interviului;
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist, cu o echipa tanara si entuziasta;
Daca esti o persoana ambitioasa, cu abilitati excelente de vanzare si pasiune pentru echipamentele electromedicale, te invitam sa aplici pentru pozitia de Reprezentant Vanzari echipamente medicale.

Partener de încredere al brandurilor de prestigiu la nivel mondial, cu peste 19 ani de experiență, HALMADENT importă și distribuie echipamente stomatologice de calitate în toată țara. Profesionalismul echipei, seriozitatea, loialitatea, flexibilitatea și deschiderea în fața provocărilor sunt valorile care stau la baza parteneriatelor pe termen lung dezvoltate de HALMADENT.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024