Gratis

Reprezentant medical- jud. VL,OT,GJ

Dr. Reddy's Laboratories Romania SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare finalizate.
Experienta profesionala in vanzari de aproximativ 3 ani.
Carnet de conducere cat. B
Dispus pentru deplasari, aproximativ 50% din timp.

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor Dr. Reddy's catre medicii si farmacistii din judetele alocate:
  • 1 pozitie pe judetele: VL, OT, GJ
  • Pregatirea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si raportarea activitatilor desfasurate.
  • Dezvoltarea si mentinerea unor parteneriate de succes.
  • Participarea la evenimentele si conferintele specifice domeniului.
  • Zona acoperita

Beneficii

Cursuri de dezvoltare profesionala si personala.
Recompensarea reusitelor profesionale prin bonusuri, calatorii si diverse premii.
Un mediu de lucru provocator.

Datele personale transmise ca urmare a aplicarii candidaturii la acest post sunt confidentiale. Doar candidatii considerati eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu.

Dr.Reddy’s Laboratories este o companie farmaceutica cu prezenta globala, peste 16.000 de angajati si prezenta in industria farmaceutica din Romania, de peste 20 de ani.
www.drreddys.ro
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024