Gratis

Reprezentant Medical

POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienţă anterioara în vânzări/vanzari medicale, reprezinta un plus;Identifica potentialii clienti in vanzarea portofoliului de servicii medicale ;
Studii superioare;
Studii de medicina, farmacie, chimie reprezinta un plus;
Atitudini de comunicare si organizare;
Orientare catre client;
Prezenta agreabila si proactiva;
Abilitati de planificare, organizare, stabilirea prioritatilor;
Identificarea nevoilor de bază ale clienţilor
Construirea relaţiilor cu clienţii ţintă în scopul de a îmbunătăţi cunoaşterea produselor promovate;
Obligatoriu permis de conducere cat B;
Cunostinte Microsoft Office.

Descrierea jobului

Dezvolta/gestioneaza portofoliului de clienti ;
Promoveaza gama serviciilor medicale din cadrul celui mai mare sistem medical privat din Romania;
Raspunde ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de atingerea targetului lunar/anual de vanzari si a obiectivelor individuale stabilite in cadrul departamentului ;
Coordoneaza activitati logistice;
Intocmeste rapoartele privind activitatea desfasurata.

De 20 ani suntem cu un pas inainte in tot ceea ce inseamna servicii medicale: complexitatea, calitatea si securitatea actului medical, tehnologiea si profesionalismul personalului medical. In toti acesti ani ne-am dezoltat si ne-am extins continuu prezenta la nivelul intregii tari.
Cu fiecare unitate nou-deschisa continuam sa oferim servicii medicale de calitate, ca lider al medicinei private din Romania.
Suntem prezenti in Brasov cu Clinica Livada Vulturului, Clinica Turnului,Clinica 13 Decembrie, Spital Turnului/Spital Onco Card si centre de recoltare in tot judetul Brasov.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024