Gratis

Programator service mecanica electrica

AVIA MOTORS

Candidatul Ideal

Locatia postului vacant este sediul Avia Motors - Punct de lucru Pantelimon (Bd. Biruintei 39, Pantelimon, Ilfov).

• Studii superioare tehnice (de preferat absolvent Autovehicule rutiere);
• Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara;
• Cunostinte tehnice in domeniul auto;
• Cunoasterea si intelegerea activitatii de service;
• Abilitati de consiliere;
• Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
• Pasionat de domeniul auto;
• Cunostinte temeinice de operare pe computer (minim Windows si Office);
• Cunostinte limba engleza (tehnice);
• Permis categoria B.

Descrierea jobului

• Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice Receptie service mecanica electrica;
• Programarea autoturismelor in atelier direct (in receptie) si indirect (telefonic si online) precum si prin alte mijloace daca exista;
• Promovarea serviciile si bunurilor oferite de companie (piese de schimb si accesorii, autoturisme noi, autoturisme de ocazie, servicii, cosmetica auto etc);
• Pregatirea comenzilor pentru a doua zi (deschis comenzi / listat comenzi / verificat comenzi piese si rezervare, informare client cind e cazul);
• Cunoasterea si respectarea procedurilor de service si a regulilor stabilite in manualul de service;
• Preluarea la solicitarea Coordonatorului de service a tuturor sarcinilor unui Consilier de service cu respectarea tuturor procedurilor de service care deriva din ocuparea acestei pozitii.

Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei Avia Motors. Politica de resurse umane urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei.
Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate? Poti veni si tu in echipa Avia Motors!
Trimite un CV la adresa de e-mail : hr@aviamotors.ro sau prin fax la nr. (021) 209. 40.27.
Aplicatiile tale vor fi strict confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024