Gratis

Profesor Invatamant Primar si Prescolar

Asociatia Paradisul Copiilor
2 poziții

Candidatul Ideal

Paradis International College își mărește echipa! Suntem în căutare de educator- invatator.
Un salariu motivant, șansa de a lucra în singura școală Cambridge din regiunea Moldovei, colegi care știu cu adevărat ce înseamnă să facă echipă sunt doar câteva dintre atuurile școlii!

Dacă ai:
• studii absolvite în domeniu (Liceu Pedagogic/ Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei - specializarea PIPP);
• un bun nivel al limbii engleze;
• deschidere în a lucra cu copiii și responsabilitate,
atunci ești candidatul ideal.

Descrierea jobului

Responsabilități specifice postului de educator-invatator;
Toate beneficiile care pot veni facand parte dintr-o echipa de succes

„Paradis International College ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁își asumă extrem de serios datoria de îngrijire a tuturor elevilor săi și suntem extrem de atenți cu privire la referințe, verificarea istoricului profesional și a cazierului pentru a ne asigura că toți elevii noștrii sunt în siguranță ”.

Posibilitate de colaborare imediata!

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024