Gratis

Profesor/educator limba engleza

BIG BEN CLIL S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
- absolvent al Facultatii de Libli Straine
- nivel minim de limba engleza B2
- cu experienta in predarea limbilor engleza prescolarilor si scolarilor
- calm dar energic
- dispus sa lucreze dupa-amiaza
Avantaj:
- absolvent al cursului CELTA
- cunostinte de limba germana (nivel minim B2)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- planificarea si predarea orelor de curs grupelor de prescolari si scolari formate din maximum 13 cursanti
- ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈adaptarea metodelor de predare in functie de nevoile cursantilor
- capacitate de a comunica cu parintii
- program L-V (nu se lucreaza in weekend)

Beneficii
- training intern
- salariu motivant
- asigurare medicala privata
- zile de concediu suplimentare
- oportunitati de dezvoltare profesionala

Big Ben School - centru de limbi straine infiintat in anul 2009.

Suntem o echipa profesionista, entuziasta si dedicata, formata atat din romani cat si din nativi britanici, irlandezi si americani.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024