Gratis

Picker depozit optica medicala - zona Baneasa

OPTICAL INVESTMENT GROUP S.A.

Candidatul Ideal

  • Atitudine pozitiva, persoana organizata, atenta la detalii;​
  • Studii medii finalizate;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestionarea corecta a stocului din depozit;
  • Receptionarea si verificarea calitativa a produselor deteriorate;
  • Controlarea rulajului corect al marfii;
  • Pregatirea corespunzatoare a marfii pentru magazine (OPTIblu, Optiplaza, O51) si parteneri;
  • Participarea la inventarele anuale ;
  • Aranjarea marfii in depozit conform procedurilor interne;
Beneficii:
  • Program luni-vineri, interval 7,30-16,00;
  • Salariu fix + tichete de masa in sistem electronic;
  • Bonus de perfomanta;
  • Decont de transport;
  • Abonament medical clinica privata;
  • Beneficii la achizitionarea produselor din portofoliul companiei;
  • Mediu de lucru stabil si optic pentru dezvoltarea unei cariere;

Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai mare retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 103 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele. Suntem prezenți si în mediul online cu 2 magazine www.optiblu.ro și www.optiplaza.ro, cu aproape 8000 de produse disponibile în stoc.

"Datele personale puse la dispozitie de dvs. pentru a candida la aceasta pozitie vor fi prelucrate de Optical Investment Group in scopul identificarii candidatilor potriviti pentru postul Consultant vanzari/Optometrist. Datele nu vor fi comunicate tertilor si vor fi utilizate exclusiv pentru scopul mentionat, in conditii de securitate si confidentialitate. Datele vor fi sterse /distruse, in conditii de siguranta, dupa 6 luni de la finalizarea procesului de recrutare. Pentru detalii privind politica Optical Investment Group privind prelucrarea datelor personale accesati pagina noastra de internet https://www.optiblu.ro/content/termeni-si-conditii-de-utilizare#date_personale .“
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024