Gratis

LUCRATOR DEPOZIT FARMACEUTIC

AL SHEFA FARM SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta cu medicamentele nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj
- Atentie distributiva si la detalii
- Cautam persoane energice orientate catre lucrul in echipa
- Persoana ambitioasa si cu putere de munca
- Persoana responsabila si asumata

Descrierea jobului

- Colectarea medicamentelor de pe rafturi conform avizului de colectare
- Ambalarea medicamentelor in cutii
- Alimentarea rafturilor cu medicamente

Beneficii - salariu atractiv
- lucru in 2 ture a 8h/zi program flexibil

Al Shefa Farm este un lant independent de farmacii din Oltenia, cu istorie din 1997. Inca de la inceput am fost orientati catre nevoile pacientului incercand sa ii oferim servicii de calitate si asigurarea tratamentului de care are nevoie la cele mai competitive preturi.
Va asteptam in echipa noastra!
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024