Gratis

Operator Productie - perioada determinata - octombrie 2024

Bergenbier SA

Candidatul Ideal

  • Studii medii (preferabil profil tehnic sau de chimie / bio-chimie);
  • Competențe tehnice cu privire la instalațiile și materialele aflate în exploatare;
  • Capacitate de analiză pentru menținerea procesului de fabricație sub control;
  • Cunoștințe de operare calculator;
  • Cunoștințe de limba engleză;
  • Cunoștințe despre sistemul de management al calității;
  • Inițiativă și orientarea spre rezultate;
  • Disponibilitate la program de lucru de tipul tură continuă 12-24 (12 ore lucrate zi-24 ore libere-12 ore lucrate noapte-48 ore libere).

Descrierea jobului

  • Operează utilajele din secția la care este repartizat;
  • Supraveghează toate operațiile legate de procesul de producție specifice secției la care este repartizat folosind în special sisteme controlate de calculator și acționează pentru a asigura pentru fiecare tip de bere parametrii de calitate conform standardelor;
  • Curață și inspectează suprafața de producție și echipamentele în mod regulat în funcție de necesități;
  • Informează supervizorul sau echipa de întreținere în timp util dacă apar defecțiuni ale echipamentului;
  • Analizează probe de soluții de spălare și produs; Urmărește și controlează fiecare proces conform specificațiilor de proces, instrucțiunilor de lucru și a standardelor de calitate specifice tipului de bere produs;
  • Raportează șefului de schimb, inginerului de proces sau managerului de producție în cazul apariției unei probleme majore care poate afecta parametrii de calitate ai produsului sau planul de producție;
  • Operează în sistemele:
  • de procesare a datelor;
  • de gestionare a producției;
  • Completează cu acuratețe toate formularele din sistemul de management;
  • Ajută la planificarea producției pentru secția în care este repartizat.

Beneficii pentru tine:
  • Salariu atractiv;
  • Bonus lunar de performanță;
  • Buget lunar Benefit: 782 RON;
  • Abonament medical;
  • Asigurare de viață;
  • Bonus de sezon;
  • Primă de vacanță;
  • Anual 26 de zile de concediu de odihnă.

Vii pentru branduri, rămâi pentru oameni. Prietenii știu de ce.

În Bergenbier, ne inspiră pasiunea pentru băuturi, iar esența noastră o constituie cei peste 500 de colegi prezenți în sediul central din București, în unitatea de producţie de la Ploieşti și în rețeaua de distribuție din țară. Parte din grupul Molson Coors Beverages, unul dintre cei mai mari producători de bere din lume, credem că alături de noi poți să creezi băuturi excepționale care rezistă testului timpului: Bergenbier, Beck`s, Stella Artois, Staropramen, Corona, Leffe, Fraziskaner, Lowenbrau, Miller, Hoegaarden, Noroc, Fresh 0.0%.

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024