Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operatori productie

COSMA GLASS S.R.L.
10 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Angajam operatori productie pentru prelucrare metal si sticla
Se cere: minim 10 clase, seriozitate, dexteritate

Descrierea jobului

Se ofera :
- salariu incepand de la 3350 ron brut+tichete de masa de 35 ron/zi
- decontare abonament transport
- bonus prezenta
- bonus productivitate
- bonus vechime
- bonus de Paste, de vacanta si de Craciun.

Descrierea companiei

Firma SC COSMA GLASS SRL produce echipamente casnice neelectrice, fiind prezenta pe piata muncii din 2002.
Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.