Gratis

Operator contabilitate primara

BIJOUX TRENDY S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un nou colega in echipa de contabilitate

Ce fel de persoane cautam pentru jobul de operator facturare si contabilitate primara?

Ca si trasaturi personale, colegul ideal pe care ii cautam trebuie sa fie corect si cinstit; trebuie sa fie o persoana energica pentru ca lucram intr-un mediu dinamic; trebuie sa fie interesat sa invete de la si impreuna cu noi.

Cunostinte si abilitati necesare:

- persoana organizata
- cunostinte de contabilitate primara
- cunostinte bune de PC, operare word, excel

Descrierea jobului

Ce inseamna un job in departamnetul contabilitate?

- Vei intocmi documente de contabilitate primara: facturi, avize, chitante, ordine de plata, bon de predare, registru de casa, etc.
- Vei inregistra: facturi furnizori si receptii, plati, etc.
- Vei receptiona telefonic comenzile
- Vei intocmi diverse documente in excel si word.

Pe masura ce vei invata si vei dovedi implicare vei primi si alte responsabilitati si vei putea creste in departamentul de contabilitate.

Apreciem colegii carora le place sa se implice, pun suflet in ceea ce fac si isi doresc sa lase in urma lor un lucru bine facut.

Noi ne straduim sa facem o diferenta. De aceea avem nevoie de colegi cu viata, energie, si curajul de a vrea mai mult.
Nu avem joburi pufoase in care mintea si corpul sa stea pe loc.

În 1982, Bijoux Trendy a apărut cu stil pentru prima dată în Turcia și a devenit un produs lider și de calitate în domeniul produselor de bijuterie. Conceptul este un produs de bază cu multă varietate și varietate. Bijoux arată atât nobil, cât și elegant, dar în armonie cu banii, determinând Bijoux Trendy să intre constant într-o atmosferă caldă. Ideile noi au început să se transforme în această sursă tragică de inspirație.

Compania noastra, care si-a continuat activitatile in Bulgaria in 2008, continua sa ofere clientilor sai produse de bijuterii de calitate cu 9 magazine. Continuăm fără încetare să devenim o companie lider în industrie, oferind clienților noștri multe produse de bijuterii la modă în magazinele noastre, unde eleganța se întâlnește cu prețul.

Colecția noastră de bijuterii de bijuterii a fost atent selectată pentru a oferi cele mai noi tendințe în materie de accesorii de modă la prețuri care nu vor zdruncina bugetul clientului. De la coliere statement până la cercei delicati, piesele noastre sunt concepute pentru a adăuga o notă plină de farmec oricărei ținute.

Fiecare piesă din colecția noastră este realizată cu atenție la detalii și calitate, asigurându-vă că aveți o piesă superbă care va dura anii următori. Fie că sunteți în căutarea unei piese îndrăznețe pentru o ocazie specială sau a elementelor esențiale de zi cu zi pentru a vă ridica aspectul de zi cu zi, avem ceva pentru fiecare stil și ocazie.

Obiectivele companiei noastre, care a intrat pe piața românească cu vânzări online în 2024 și și-a reînnoit rețeaua și strategia de vânzări, includ vânzarea de produse de bijuterii de calitate către mase mari din regiunea europeană.

Va asteptam cu drag,

Echipa Prospero
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024