Gratis

ECONOMIST - contabilitate primara

BAMBAM CONSTRUCTION S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana responsabila, organizata si serioasa.

Descrierea jobului

- Centralizarea tuturor datelor economico-financiare ale firmei si transmiterea acestora catre serviciul de contabilitate.
- Verifică legalitatea și exactitatea documentelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄de decontare;
- Asigură controlul asupra tuturor documentelor prin care se autorizează efectuarea de cheltuieli în general.
- Mentine relatia de colaborare cu serviciile de contabilitate ale partenerilor in vederea urmaririi situatiilor financiare;
- Operarea zilnica a facturilor de la furnizori, precum si a platilor catre acestia; -
- Colaboreaza la centralizarea situatiilor financiare si contabile la nivel de societate;
- Colaboreaza la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile;
- Alte responsabilitati date de conducerea companiei ce pot avea legatura cu activitatea postului

Societate comerciala cu experienta de peste 7 ani in domeniul constructiilor civile si industriale.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024