Gratis

Montator aer conditionat

NEPTUN MEDIA S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Montator aere conditionate, sisteme ventilare si panouri fotovoltaice
Experienta nu este obligatorie dar prezinta un avantaj
Permis de conducere nu este obligatoriu

Descrierea jobului

Montaj de aparate de aer conditionat casnice si comerciale si industriale
Montaj de sisteme de ventilare comerciale si industriale
Montaj panouri fotovoltaice

Descrierea companiei

Companie cu capital 100% romanesc.
Seriozitatea companiei, in colaborarile cu clientii, a condus la crearea de colaborari bazate pe avantaje multiple.
Un colectiv format din oameni specializati, gata sa execute cerintele clientilor.
Distribuirea produselor si furnizarea lor intr-un interval de timp scurt.
Serviciile unui compartiment de service autorizat.
Garantie minim 1 an la toata gama de produse.

Pagina de internet www.asclima.ro care asigura accesul la informatii, comenzi si vizualizarea ofertelor promotionale lunare. Preturi accesibile si produse de calitate superioara Legaturi permanente cu clientii interesati de produsele existente in stoc si numai, s-au creat si datorita profesionalismului de care echipa As Clima a dat dovada de-a lungul timpului. Societatea se bucura de recunoasterea calitatii serviciilor atat din partea clientilor multumiti, cat si din partea altor firme din acest sector, firme concurente.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024