Gratis

Lucrator Showroom Cosmetice

COSMETO

Candidatul Ideal

Acest job este pentru tine daca :
  • Esti o persoana organizata, atenta la detalii
  • Iti place sa gasesti metode eficiente care sa iti usureze munca si sa creasca productivitatea
  • Deschis spre a invata
  • Lucrezi bine atat singur, cat si in echipa
  • Menținerea unui comportament și a unei atitudini profesionale , orientate spre client

Descrierea jobului

Ce vei face ?
  • Receptia marfii de la furnizor
  • Inventar
  • Etichetarea produselor
  • Procesarea comenzilor
  • Pregatirea coletelor cu produse cosmetice
  • Verificarea livrarilor
  • Asezarea produselor in showroom
Punct de lucru - showroom Petresti, judetul Ilfov. Pe DN1, vis-a-vis de Therme

Care sunt beneficiile?
  • Salariu motivant
  • Contract de munca full time
  • Bonuri de masa
  • Decont carburant
  • Training pentru familiarizarea cu sarcinile jobului

COSMETO este o companie inovatoare, cu proiecte unice pentru industria beauty, segmentul profesional.

Administram o comunitate beauty specializata pe partea de cosmetica (Perfectionare Cosmeticiene), un magazin online (Cosmeto.ro), o platforma de cursuri si seminarii (AcademiaCSB.ro), proiecte pentru cosmeticiene (seminarii, cursuri, tabere, concursuri etc.).

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024