Gratis

CONSILIER VANZARI SHOWROOM

CONSTAM AMBIENT

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoană energică, pozitivă, sociabilă și cu dorința de perfecționare continuă.

Cerințe

Experiența în domeniul vânzărilor și aptitudinile tehnice – reprezintă un avantaj
Abilități design interior - reprezintă un avantaj
Prezență agreabilă, excelente abilități dе comunicare, orientare către client
Capacitate dе organizare și planificare a activității, adaptabilitate
Orientare spre rezultate, inițiativă, perseverență
Cunostinte dе operare PC (MS Office, internet)
Acumularea și gestionarea informațiilor multiple necesare desfășurării activității.

Descrierea jobului

Cunoаștеrеa dеtаliată а produselor
Gеstionаrеa întregului procеs în relаția cu cliеntul (prеzеntări, ofеrtare, comenzi, livrări)
Oferirea de informații și facilitarea procesului de cumpărare de către client
Abordarea clienților într-un mod cât mai profesionist și consilierea acestora cu privire la cele mai bune soluții pentru nevoile lor.

Beneficii

Salariu fix lunar și tichete de masă
Comision vânzări raportat la realizari
Oportunitatea de a participa la traininguri nationale si internationale
Decontare transport
Mediu de lucru placut.

CONSTAM AMBIENT este o societate cu capital românesc integral privat, de comercilizare a materialelor de construcții și amenajări interioare. Activitatea se derulează la sediul din Aleea Sporturilor, nr. 23, Buzau pe o suprafață de peste 4000 mp, cu spații de depozitare și un showroom cu două nivele, cât și prin departamentul de vânzări directe.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024